KAPIDA ÖDEME

 
Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 15,00 TL’dir. Bu bedel Kargo şirketinin komisyon ücretidir.
 
 
Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?
Alt yada üst limit yoktur.
 
 
Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?
Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme tipi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.
 
 
Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?
Evet. Üye olarak veya Misafir Girişi yaparak kapıda ödeme siparişi verebilirsiniz.
 
 
Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Ürünlerinizi kapıda nakit ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.
 
 
Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?
Teslim aldığınız kullanılmamış, zarar görmemiş ve etiketi üzerinde olan ürünlerinizi faturası ile birlikte 30 gün içerisinde, siparişinizi size teslim etmiş olan kargo şirketine ücretsiz olarak geri teslim edebilirsiniz
 
 
Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek mi?
Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, sipariş ücretinin kargo şirketi tarafından tahsil edilmesi işlemi için alınmaktadır. Siparişin teslimi sırasında bu hizmet sunulmuş olduğu için, ürünlerin iadesi durumunda hizmet bedeli iade edilmemektedir.
 
 
Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?
Ücret iadesi işlemi sadece sipariş veren kişi üzerine kayıtlı bir banka hesabına, havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilmektedir.
 
 
Sitenizde kargo ücreti ne kadardır?
İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti sadece 19,99 TL’dir. Sepet tutarı 200TL ve üzerinde olan alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır.
 
 
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Yurtiçi Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.
 
 
Kargom ne zaman ulaşır?
Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden ilk 2 iş günü içinde kargoya verilecektir.
 
 
Hediye paketi ve hediye notu ekleme seçeneğiniz var mı?
Alış veriş sepetinizde ödeme yaparken tercihinize göre hediye paketi ve kendi yazınızın yer alacağı hediye notu ekleme seçeneklerini bulabilirsiniz.
 
 
Kargomu benden başka bir kişi teslim alabilir mi?
Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.
 
 
Kargo paketim ben adresimde yokken gelmiş. Ne yapabilirim?
Adresinizde bulunamamanız durumunda, paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlemeniz için bir not bırakılır. x KARGO yu arayarak bilgi alabilirsiniz
 
 
Yurt dışına veya KKTC’ye sipariş gönderimi yapılıyor mu?
Yurt dışına veya KKTC’ye henüz sipariş gönderimi yapılmamaktadır.
 
 
Siparişim yanlış/kusurlu geldi, ne yapmalıyım?
Yanlış veya kusurlu bir ürün teslim aldığınızda, siparişinizle birlikte size yollanan faturayı tırtıklı yüzeyinden koparınız. Faturanın arka yüzündeki iade formunu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri YURTİÇİ Kargo yoluyla ücretsiz olarak aşağıdaki adrese gönderiniz.
 
YURTİÇİ KARGO yoluyla ücretsiz olarak Zunkla TESLİMAT
 
Ürün tutarı, 30 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.
 
 
Bulunduğum yerde kargo firmasının şubesi yoksa siparişimi nasıl teslim alacağım?
Bu durumda siparişiniz bulunduğunuz bölgeye en yakın x Kargo şubesinde bekletilir ve tarafınızca alınması için sizinle iletişime geçilir.
 
 
Siparişimi daha hızlı gönderebilir misiniz?
Siparişleriniz standart olarak 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Daha hızlı bir teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır.
 
Shopping Cart
  • Your cart is empty.